گارانتی معتمد

شركت معتمد با اتكا به تجارب و پشتوانه قوی فنی و تخصصی در صنعت انفورماتیك كشور در سال 1395 تاسیس گردید و با بهره گیری از نیروی متخصص، خدمات سراسری و گسترده خود را در زمینه IT آغاز نمود. شرکت معتمد عضو شورای عالی انفورماتیك كشور و انجمن نظام صنفی رایانه ای بوده و دارای پروانه فعالیت صنعتی ( تولید ) در تولید کالای حیطه فناوری اطلاعات می باشد. شركت معتمد از شبكه گسترده نمایندگی در سراسر كشور پشتیبانی می كند.

زمینه اصلی فعالیت های شركت به شرح زیر می باشد:

عرضه انواع قطعات اصلی رایانه و Retail
تولید و عرضه انواع سیستم های كامپیوتری ( شامل سرور ، سیستم های خانگی و اداری و نوت بوک)
ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتریان و استاندارد های بین المللی
شركت معتمد به عنوان یكی از ارائه كنندگان قطعات كامپیوتری در ایران علاوه بر تولید سیستم های كامپیوتری شخصی و سرور ، به عرضه انواع قطعات اصلی رایانه و retail در قالب 12 برند معتبر جهانی مشغول است. این شركت با هدف جلب رضایت مشتریان خود و ارائه تجهیزاتی با آخرین فناوری روز دنیا، خود را ملزم به انتخاب بهترین ها در دنیای فناوری كرده است.
شركت معتمد در حال حاضر عضو انجمن فعالان ICT می باشد. اکثر ارگانها و دوایر دولتی شرکت معتمد را بعنوان شرکت ارائه دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش در اولویت قرار داده اند.

آشنایی با خدمات معتمد:
انجام خدمات پس از فروش محصولات شركت معتمد به عهده پرسنل واحد گارانتی شرکت می باشد. در همین راستا واحد گارانتی موظف است در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری كه لازمه كار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. شركت معتمد با داشتن بیش از 30 نفر از مهندسین و متخصصین مجرب آرامش مشتریان را سرلوحه كار خود قرار داده و می كوشد همواره بهترین شركت خدمات رسان IT در ایران باشد و در این راستا موفق به دریافت چندین جایزه از مراجع معتبر شده است.

رسالت شرکت معتمد:
احترام کامل به مشتری
ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و هزینه مناسب با هدف جلب رضایت مشتری
ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان
توضیح دقیق شرایط گارانتی و علل خارج از گارانتی بودن قطعات
ارائه خدمات خارج از گارانتی برای کمک به مشتریان در حد امکانات
ارسال کارت گارانتی کالاهایی که برای آنها کارت صادر می شود
تست قطعات در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان
اطلاع رسانی وضعیت قطعه بصورت حضوری- تلفنی- اینترنتی و ارسال از طریق پیامک
رسیدگی سریع و کامل به شکایات مشتریان

شعب شهرستان:
این شرکت علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، در شهر کیش، بندرعباس ، شیراز ، تبریز و اهواز نیز شعبه دارد. همچنین نمایندگان شرکت معتمد در سایر شهرهای کشور امر رفع اشکالات اولیه و جمع آوری و ارسال محصولات به شعب شرکت معتمد را جهت رفاه حال مشتریان انجام می دهند. شركت معتمد مفتخر است به آگاهی برساند جهت رفاه حال مشتریان محترم ، روش های مختلفی را جهت پیگیری قطعه ارسالی فرا روی آنان قرار داده است.