فرصت های شغلی

دنیای امروز دنیای دانایی است، نیروی‌های انسانی مهمترین شاخصه‌ی توسعه سازمان‌ها در چنین دنیایی هستند. پیشرفت و توسعه نیروی انسانی تضمین کننده موفقیت سازمان‌ها‌ است. رشد روز افزون مجموعه معتمد این امکان را فراهم ساخته است که موقعیت‌های شغلی مناسبی برای جوانان تحصیلکرده کشورمان ایجاد شود. ما همیشه از افراد توانمند، پرتلاش و متخصص استقبال می‌کنیم. اگر به توانایی‌های خود ایمان دارید و شغل مورد نظر خود را جدول زیر می‌بیندید، منتظر شما هستیم. 

مشاغل مورد نیاز

عنوان جنسیت مدرک رشته سابقه کار سن وظایف
طراح گرافیست مرد حداقل کارشناسی   2 30 آشنایی و تسلط به نرم افزارهای گرافیکی و طراحی ، آشنایی با طراحی فضای مجازی و رسانه های چاپی . قابلیت ایده پردازی .خلاقیت و توانایی درک نیاز مشتری . آشنا به امور چاپ و امور تبلیغات و قابلیت درک زمانبندی و انطباق با الزامات زمان
کارشناس ارشد مالی مرد کارشناسی حسابداری 3 30 تسلط کامل به تمام امور مالی و آشنایی به نرم افزار های حسابداری
منشی فروش مرد کارشناسی   3 35 آشنایی کامل به Office و کامپیوتر. خوش برخورد . ترجیحاً آشنا به فعالیت ها و پیگیری امور واحد فروش
کارشناس فروش مرد کارشناسی   3 25 آشنایی کامل به بازار کامپیوتر و فروش قطعات
کارشناس بازرگانی خارجی مرد کارشناسی مدیریت بازرگانی 2 30 داشتن تجربه کافی در زمینه بازرگانی خارجی. تسلط به Office و Powerpoint وتسلط برزبان انگلیسی و ترجیحاً دارای مدرک Toffel یا IELSTS
تکنسین تعمیرات مرد حداقل دیپلم کامپیوتر 2 25 تسلط کامل به تعمیر Notebook ، Tablet
کارشناس مطالعه و تحقیقات بازار مرد کارشناسی   3 30 تسلط به دید و درک تحلیلی،امکان مطالعه میدانی،مسلط به Office و امکان ارائه گزارش و تحلیل داده های جمع آوری شده

 

نحوه نگارش رزومه

یکی از مراحل اولیه برای جذب شدن در گروه معتمد ارسال رزومه است، رزومه متنی است چند صفحه‌ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی شما که قبل از مصاحبه در اختیار واحد منابع انسانی گروه معتمد قرار می‌دهید. شما از این طریق به ما این امکان را خواهید داد که ارزیابی اولیه‌ای از توانایی‌های شغلی شما داشته باشیم. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت‌های شغلی شما را به ما ارائه کند. رزومه‌ی شما باید بیان‌گر ویژگی‌های شما باشد. برای آنکه اولین قدم برای وارد شدن به جمع خانواده ماندگار را محکم بردارید رزومه ‌تان باید صادقانه، رسمی و کامل باشد.

مشخصات فردی

در این قسمت اطلاعات مربوط به شما ذکر شده است، همه رزومه‌ها این بخش را دارند.

سوابق شغلی

در این بخش باید کل سوابق شغلی شما، اعم از تمام وقت یا پاره وقت، با ذکر نام و تلفن یا آدرس محل کار، به اضافه تاریخ و دوره اشتغال فهرست شود.

معرف ها

افرادی هستند که پایدار تجارت معتمد را به شما معرفی کرده اند، یا در صورت تماس با آنها می توانند اطلاعات درست و صحیحی از شما در اختیار ما قرار دهند.

سطح تحصیلات

این بخش شامل تمام سوابق تحصیلی و علمی شما است، همه سطوح تحصیلی خود را از آخرین مدرک تحصیلی که گرفته اید برای ما بنویسید.

انتشارات و مقالات

فهرست کتاب‌ها و مقالاتی که منتشر کرده اید و یا در کنفرانس‌ها ارائه نموده‌اید را ذکر نمایید.

سایر اطلاعات

در صورتی که اطلاعات دیگر یا مواردی هست که می‌خواهید ما در جریان آن قرار بگیریم در این بخش اضافه نمایید..

درباره گروه معتمد
گروه معتمد فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نمود و در سال 1395 با تاسیس شرکت پایدار تجارت معتمد در تهران فعالیت خود را در قالب شرکت سازماندهی کرد . اکنون با گذشت بیش از یک دهه، این گروه در حوزه‌های راه اندازی زیرساخت فناوری اطلاعات ، سخت افزاری رایانه‌ای، محصولات نرم‌افزاری، ساختمان، بازار سهام و توسعه بازار کسب کار  توانسته است دستاوردهای مطلوب و شایانی کسب نماید.

 

  logo-samandehi

تهران ،خیابان طالقانی، ملک الشعراء بهار، مرکز اداری ایران ، طبقه 3 ، واحد 5

جزیره کیش ، فاز 3 شهرک نوبنیاد ، مرکز اداری آرین ، طبقه دوم ، واحد 84

گروه معتمد

1571715756

021-28426

021-28425470